Colograph to rodzinna firma z polskim kapitałem, która wykazuje rzetelność i pełen profesjonalizm obsługi.

Od ponad 20 lat na rynku dbamy o najwyższą jakość produktów oraz obsługi, a w ramach kompleksowego wsparcia naszych Klientów, oferujemy również transport zakupionych towarów w promieniu 100 km od Łodzi – dla pozostałych Klientów zapewniamy wysyłkę kurierem. Posiadamy ponad 200 stałych Klientów, którzy cenią nas za wysokie poziom obsługi, profesjonalne podejście oraz najwyższej jakości asortyment, który jest niezawodny, funkcjonalny i pochodzi z pewnych i sprawdzonych źródeł.

Ponieważ dbamy o maksymalne zadowolenie naszych Klientów, stale poszerzamy nasz asortyment dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania, produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, w pełni funkcjonalne i zgodne z najnowszymi trendami branży gazowej, ogrodniczej i innych. Jesteśmy otwarci na długofalowe współprace, zapewniamy atrakcyjne ceny i pełną satysfakcję z zakupów.

W swoim bogatym asortymencie oferujemy niemal 3000 produktów, w tym wysokiej klasy artykuły ogrodnicze renomowanej marki Bradas jak węże, rury, taśmy, systemy nawadniania, wózki i zwijacze węży, narzędzia ogrodnicze, opryskiwacze ciśnieniowe, akcesoria ogrodnicze, itp.

Colograph to nie tylko akcesoria i narzędzia do ogrodu

Naszą obszerną ofertę uzupełniają akcesoria gazowe jak reduktory gazowe, reduktory do butli gazowych, reduktory do butli 11 kg, promienniki gazu, promienniki do butli 11 kg czy promienniki do butli gazowych, a także najwyższej jakości produkty od renomowanych producentów z kraju i zagranicy. Poważnie traktujemy każdego Klienta, zapewniając wysoki poziom obsługi i elastyczne podejście do potrzeb i wymagań. Nasi główni odbiorcy to między innymi sklepy metalowe, ogrodnicze, gazowe i AGD, ale również hurtownie gazowe czy dystrybutorzy gazy propan-butan oraz indywidualni Klienci.

Call Now Button